Telefono numeris: +370-676-41155
Ar užpildykite žemiau esančią užklausos formą?
Mes nupirksime Jūsų miškąSkaityti daugiau

Miško kelių priežiūra ir tvarkymas

Vos tik termometro stulpelyje temperatūra pradeda kilti aukštyn, privačių miškų savininkai, ūkininkai, medžiotojai ar tiesiog lankytojai norintys pasigrožėti gamta, aplankyti pažintinius takus susiduria su viena didele problema – miško keliai tampa nepravažiuojami. Tokiu atveju visa kaltė krenta ant miško kirtėjų bei medieną vežančių miškavežių, kurie išvažinėja kelius, pečių.

Pagal miškų…

2017 08 gruodžiod.
Skaityti daugiau

Miško kirtimas ir atsodinimas

Norint kirsti mišką reikia įvertinti visas sąlygas bei gerai susipažinti su kirtimų taisyklėmis bei miškų atsodinimu.

Visų pirma, svarbu išsiaiškinti kuriai miško grupei priklauso Jūsų turimas miško sklypas, ar miškas nepriklauso saugomoms teritorijoms, ar miške nėra paukščių lizdaviečių ir pan.

Skirtingų grupių miškams taikomi skirtingi kirtimų reikalavimai. Svarbu žinoti apie kertamų…

2017 07 lapkričiod.
Skaityti daugiau

Miškų tvarkymas po vejavartų

Turbūt kiekvienas miško savininkas yra susiduręs su vėjo išvartytais medžiais savo miške. Ne paslaptis, kad prasiaubus audrai būtina yra susitvarkyti turimas miško valdas, kad išvengti vėjavartose besiveisiančių parazitų, kurie palaipsniui gali išplisti per visą miško valdą.

 Parazitai dažniausiai pradeda veisti tik pažeistuose ir silpnuose medžiuose. Susidarius nemažam kiekiui vėjavartų,…

2017 18 spaliod.
Skaityti daugiau

MIŠKO KAINA UŽ HEKTARĄ 2018

Daugeliui klientų dažnai kyla klausimas – „Kokia mano miško kaina? Kaip jį vertinate? “ Tiesa yra ta, kad vienatinio atsakymo, kokia vieno ar kito miško kaina, nėra. Tai yra kompleksinis vertinimas, priklausantis nuo daug kriterijų – vietovės, miško kategorijos, buveinės, privažiavimų.. Galų gale, miško kaina daugeliu atvejų priklauso nuo…

2016 08 gruodžiod.
Skaityti daugiau
+370-676-41155
UŽPILDYKITE UŽKLAUSOS FORMĄ DABAR Susisieksime per 24 valandas

Miskuprojektai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su miskuprojektai.lt slapukų politika.

Sutinku
×