Telefono numeris: +370-676-41155
Ar užpildykite žemiau esančią užklausos formą?
Mes nupirksime Jūsų miškąSkaityti daugiau

Medienos pirkimas / pardavimas

miško pirkimas

Kad žaliava galėtų būti efektyviai panaudota ir gamtai būtų padaryta kuo mažiau žalos, nukirstą medieną reikia kuo skubiau pašalinti iš miško. Būtent dėl šios priežasties stengiamės operatyviai rūpintis ne tik medienos gavyba, bet ir jos ruoša. Ilgai gulėdama miške mediena ima pūti, joje pradeda plisti grybiena, o be to, nukenčia ir miško ekosistema. UAB „Miškų Projektai” yra atsakinga įmonė, kuriai rūpi aplinkos apsauga, todėl stengiamės, kad mūsų atliekami darbai būtų atidžiai prižiūrimi ir neturėtų neigiamos įtakos nei medienos kokybei, nei gamtai.

Mūsų siūlomą medieną įsigyti galite visoje Lietuvoje. Daugiausiai bendradarbiaujame su privačių įmonių, lentpjūvių atstovais, baldų gamyba ar rąstinių namų statyba užsiimančiais asmenimis. Mūsų tikslas – kuo gausesnis nuolatinių klientų ratas, todėl visada savo klientams siūlome pačias palankiausias bendradarbiavimo sutarties ir atsiskaitymo sąlygas. Įsipareigojame Jus visada aprūpinti reikiamu medienos kiekiu, tad Jums dėl to daugiau neteks rūpintis.

Ar mediena jau gali būti pažeista prieš kertant

Kuo ilgiau mediena guli miško zonoje nukirsta, tuo didesnė tikimybė, kad ji praras kokybę arba ji gerokai suprastės. Tačiau neretai pasitaiko, kad dar ir augantys medžiai jau būna pažeisti. Viena dažniausių to priežasčių – kenkėjai, miškuose gyvenantys parazitai, kurie ardo medienos struktūrą. Paprastai daugiausiai žalos miško savininkams pridaro kinivarpos, kurios niokoja medžio liemenį. Su jomis kovoti gana sudėtinga, nes žala dažniausiai pastebima per vėlai, kai medis jau pradėjęs džiūti, o tuomet galima tik skaičiuoti patirtus nuostolius. Šie kenkėjai pavojingiausi spygliuočiams, o lapuočius dažniau niokoja įvairūs vikšrai. Vis dėlto, būdų kaip apsaugoti medieną ar bent sumažinti riziką, kad ji bus pažeista, yra – tai atsakingas miško atsodinimas. Kuo gyvybingesni sodinukai, kuo sveikesnės jų šaknys, tuo, tikėtina, jie bus mažiau pažeidžiami parazitų. Dar vienas siūlomas būdas – sodinti mišrius miškus. Šis sprendimas taip pat padeda kovoti su galima žala. Pastebėjus pirmuosius jau brandesnio miško pažeidimus, nukentėjusius medžius reikėtų kuo skubiau nukirsti ir pašalinti iš miško, kad būtų užkirsta kelias parazitų plitimui ir kitų medžių pažeidimui.  Kodėl mišką nuo kenkėjų saugoti svarbu? Todėl, kad pažeistos medienos pardavimo kaina yra mažesnė, stipriai suniokota mediena apskritai praranda vertę ir gamybai paprastai yra visiškai netinkama.

+370-676-41155
UŽPILDYKITE UŽKLAUSOS FORMĄ DABAR Susisieksime per 24 valandas

Miskuprojektai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su miskuprojektai.lt slapukų politika.

Sutinku
×