Telefono numeris: +370-676-41155
Ar užpildykite žemiau esančią užklausos formą?
Mes nupirksime Jūsų miškąSkaityti daugiau

Miško supirkimas

mediena

Perkame mišką ir atliekame kitus miškininkystės darbus visoje Lietuvos teritorijoje. UAB „Miškų Projektai” garantuoja teikiamų paslaugų kokybę ir puikius rezultatus. Į mus galite visada kreiptis, jei reikia išspręsti miško pardavimo ar tvarkymo klausimus. Mes visada pasiruošę nupirkti Jūsų mišką itin palankiomis sąlygomis. Taip pat galime parengti visus šį procesą atlikti reikalingus dokumentus, miškotvarkos projektą, pasirūpinti leidimu kirsti mišką. Jei Jūsų turimas miškas užima didelį plotą ir yra brandus, garantuojame, mūsų pasiūlytos miško supirkimo sąlygos bus vienos geriausių Lietuvoje.

Tad, jei norite parduoti mišką – kreipkitės į UAB „Miškų Projektai” ir mes pateiksime Jus tenkinantį pasiūlymą bei pasirūpinsime, kad pirkimo – pardavimo procedūra pavyktų sklandžiai.

Miško supirkimas

Kad būtų galima įsigyti mišką, pirmiausiai reikia pasirūpinti reikalingais dokumentais, paruošti miškotvarkos projektą bei gauti leidimą kirsti. Gali pasirodyti ilgas ir varginantis procesas, tačiau taip nėra, nes visu tuo pasirūpiname mes, UAB „Miškų Projektai”. Parengę šiuos dokumentus pradedame pirkimo – pardavimo procedūrą, kuri vyksta gana greit. Taip pat siūlome ir patrauklų atsiskaitymo būdą – už įsigytą mišką pardavėjui sumokame iškart, kai pasirašoma sutartis. Labiausiai įmonė domisi brandžiu mišku ir plynu kirtimu, tačiau neatsisako ir kitų variantų (mus domina ir jauni bei vidutinio amžiaus miškai, taip pat miškai po atliktų kirtimo ar retinimo darbų). Galime užtikrinti, kad mūsų siūloma kaina ir sąlygos Jūsų nenuvils, ypač, jei turite didelį, brandų mišką. Tokiu atveju už jį pasiūlysime aukščiausią kainą Lietuvoje.

Taip pat perkame mišką su žeme. Svarbu atkreipti dėmesį, kad tuomet visos žemės sklypo nuosavybės teisės atitenka mums. Tačiau tai naudinga ir Jums, nes neteks papildomai išlaidauti ir mokėti GPM bei atželdinti iškirstą mišką. Ir tai dar ne viskas. Perkant mišką su žeme galime greičiau parengti miškotvarkos projektą bei gauti leidimus mišką kirsti. Todėl nauda yra abipusė – pirkėjas greičiau gauna nuosavybės teisę, jo žinion pereina nekilnojamasis turtas, o pardavėjas iš parduodamo žemės ploto greičiau gauna pelną, be to, nepatiria jokių išlaidų rūpindamasis miško priežiūra po jo kirtimo.

Kokią kainą pasiūlysime

UAB „Miškų projektai“ yra patikimas ir sąžiningas partneris, kuris visada siekia užmegzti ilgalaikius verslo santykius ir sudaryti sklandžius sandorius, kurių vykdymas kruopščiai prižiūrimas, o pareigos atsakingai vykdomos. Pagrindinis mūsų įmonės veiklos principas – kuo didesnė nauda klientui, todėl visuomet siekiame pasiūlyti kuo aukštesnę kainą tiek už kertamą mišką, tiek už miško plotą su žeme. Ar galime garantuoti, kad pasiūlysime aukščiausią kainą? Tai lemia daugybė veiksnių – parduodamo miško būklė, jame augančių medžių rūšis, ar yra taikomi apribojimai, draudimai, padėtis rinkoje ir joje tuo metu dominuojančios kainos bei daugelis kitų, todėl vienareikšmiškai teigti būtų neadekvatu, o kliento klaidinimas prasilenkia su mūsų sąžiningo verslo idėja, tačiau tikrai galime garantuoti, kad būsime vieną aukščiausių kainų pasiūlę pirkėjai, be to, sandorį įgyvendinsime tiksliai taip, kaip sutarta. Juk operatyvumas ir patikimumas yra ne ką mažiau svarbūs nei kaina, o savo darbą mes visada atliekame kuo įmanoma greičiau, nesiekiame vilkinti proceso ar sudaryti klientui papildomų išlaidų, todėl rinktis UAB „Miškų projektai“ – tai rinktis iš tiesų patikimą partnerį.

+370-676-41155
UŽPILDYKITE UŽKLAUSOS FORMĄ DABAR Susisieksime per 24 valandas

Miskuprojektai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su miskuprojektai.lt slapukų politika.

Sutinku
×