Telefono numeris: +370-676-41155
Ar užpildykite žemiau esančią užklausos formą?
Mes nupirksime Jūsų miškąSkaityti daugiau

Miško pirkimas su žeme

miškų tvarkymas

Ką reikia žinoti, jei ketinate parduoti mišką su žeme? Svarbiausia nepamiršti, kad tokiu atveju tiek visa mediena, tiek ir miško žemė atitenka pirkėjui. Kokia iš to nauda Jums? Gana didelė. Dažniausiai pardavėjas, pardavęs mišką su žeme, nėra įpareigotas mokėti gyventojų pajamų mokesčio. O taip pat – rūpintis miško atželdinimu ir kitais priežiūros darbais. Taigi, nauda akivaizdi – mažiau išlaidų Jums. Ir ne tik tai. Juk nukirtus mišką jo savininkas turi pasirūpinti, kad būtų pasodintas naujas bei jį nuolat prižiūrėti. Nuo šiol tai bus ne Jūsų, o mūsų pareiga.

Miško pirkimas su žeme suteikia galimybę greičiau pasirūpinti reikiamais dokumentais, o dėl to tik dar daugiau sutaupoma. Kreipkitės ir UAB „Miškų Projektai” Jums visada padės rasti geriausią sprendimą.

Kaip vyksta pardavimo procesas, jei miškas perkamas su žeme

Miško pardavimas su žeme yra parankesnis ir mažiau rūpesčių keliantis sprendimas tiems klientams, kurie pelno iš miško nori gauti kuo greičiau arba neketina užsiimti miškininkyste ateityje, todėl miško plotas jiems nėra reikalingas. Parduodant mišką su žeme, pardavimo procesas vyksta greičiau, tačiau principas išlieka toks pat, kaip ir parduodant mišką kirsti. Pirmiausia, nustatoma miško vertė, sudaromas sandoris, kuris tenkintų abi šalis – tiek miško pirkėją, tiek ir pardavėją. Sudarytas sandoris įtvirtinamas teisiškai, pasirašoma miško su žeme pirkimo – pardavimo sutartis. Pirkėjas įgauna nuosavybės į miško valdą teisę ir atsiskaito su pirkėju. Nereikia rūpintis jokiais papildomais dokumentais, pardavėjas iškart gali džiaugtis gauta nauda. Įvykdžius tokį sandorį, nuo buvusio savininko pečių nukrenta visa atsakomybė, o kadangi nereikia laukti kol bus sudarytas miškotvarkos projektas ar delsti kol bus pateiktas jo patvirtinimas, pelnas iš su žeme parduoto miško gaunamas gerokai greičiau. Priešingu atveju, miško savininkas dar turėtų išspręsti ir miško atsodinimo problemą, be to, jį sistemingai retinti, kirsti, atlikti sanitarinius patikrinimus ir ateityje. Miško pirkimas su žeme miško ūkio vystyti neketinančiam pardavėjui yra pats racionaliausias sprendimas, o tokį sprendimą priėmus – UAB „Miškų projektai“, ko gero, yra pats patikimiausias partneris.

+370-676-41155
UŽPILDYKITE UŽKLAUSOS FORMĄ DABAR Susisieksime per 24 valandas

Miskuprojektai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su miskuprojektai.lt slapukų politika.

Sutinku
×