Telefono numeris: +370-676-41155
Ar užpildykite žemiau esančią užklausos formą?
Mes nupirksime Jūsų miškąSkaityti daugiau

Miško pirkimas iškirtimui

miško kaina

UAB „Miškų Projektai”labiausiai domisi miškų kirtimu. Tai viena pagrindinių mūsų veiklų, kuria užsiimame jau ne vienerius metus. Pagrindinis principas, kuriuo vadovaujamės – patenkintas klientas. Kaip to siekiame? Visada atsiskaitome laiku. Sklandus ir greitas bendradarbiavimas yra didžiausias mūsų veiklos privalumas. Operatyviai įvertiname situaciją, pas Jūsų pasirinktą notarą sudarome sutartį, vos ją patvirtinus – atsiskaitome, o tada pradedame darbus. Klientai mumis pasitiki, nes palaikome sąžiningo verslo idėją. Visada siekiame pasiūlyti kuo aukštesnę kainą, o jei parduodate didelį plotą užimantį mišką – garantuojame, kad ji bus aukščiausia, kokią tik gali pasiūlyti miškų kirtimu užsiimančios įmonės Lietuvoje.

Ką reikia žinoti apie miško kirsti pirkimą

Perkant ar parduodant mišką kirsti, vienas svarbiausių dalykų – miškotvarkos projektų. Parduodant mišką su žeme, savininkui tuo rūpintis nereikia, tačiau jei miškas parduodamas tik kirsti – tuomet šis projektas yra jo rūpestis. Žinoma, kliento patogumas yra mūsų prioritetas, todėl UAB „Miškų projektai“ gali pasiūlyti operatyviai ir atsakingai tuo pasirūpinti.
Neretai daugeliui kyla klausimų, kokia yra to miškotvarkos projekto svarba ir dėl kokių priežasčių jis apskritai reikalingas? Atsakymas iš tikrųjų gana paprastas. Miškotvarkos projekte numatoma, kokia dalis ir kokių medžių bus kertama, taip pat kada ir kaip jie bus atsodinami. Atliekant miškininkystės darbus jis yra nepaprastai svarbus todėl, kad garantuoja miško ekosistemos saugumą. Tinkamas miškotvarkos projektas ir taisyklingas jo įgyvendinimas užtikrina, kad miškui nebus padaryta žalos, jis nuolat bus produktyvus. Tai ypač svarbu atliekant kirtimus miškuose, kurių paskirtis – ūkinė, mat nenutrūkstamas žaliavos tiekimas iš tokių miškų yra būtinas pramonei, statybai, baldų gamybai ir kt.
Pasirūpinti ir tinkamai įgyvendinti miškotvarkos projektą yra socialiai atsakingo miškininko pareiga, todėl UAB „Miškų projektai“ nevykdo miško kirtimo ir be jokių išimčių neperka miško kirsti, jei nerengiamas  miškininkystės projektas. Tik atsakingas požiūris į miškų ūkį suteikia mums galimybę būti vienu iš lyderiaujančių šios srities specialistų.

+370-676-41155
UŽPILDYKITE UŽKLAUSOS FORMĄ DABAR Susisieksime per 24 valandas