Telefono numeris: +370-676-41155
Ar užpildykite žemiau esančią užklausos formą?
Mes nupirksime Jūsų miškąSkaityti daugiau

Prekyba malkomis

malkos

Dar viena UAB „Miškų Projektai” teikiama paslauga – prekyba malkomis. Prekiaujame įvairių rūšių mediena, o siūlomų malkų ilgis paprastai būna apie 3 metrus. Visada galite įsigyti šių rūšių žaliavos: alksnio, juodalksnio, uosio, įvairių lapuočių malkų, taip pat ir beržinių bei ąžuolinių.

Malkas pristatyti galime visoje Lietuvos teritorijoje. Užsakymas turi siekti 30 kietmetrių malkų. Šiaulių apskrityje galima įsigyti ir mažesnį kiekį. Malkas miškovežiu Jums atvežame patys, o jų prekyba vyksta visus metus. Jei norite tiksliai sužinoti, kokius pasiūlymus šiuo metu teikiame ir kokia yra malkų kaina – visada į mus galite kreiptis telefonu.

Siūloma žaliava. Jos savybės

UAB „Miškų projektai“ paprastai gali pasiūlyti kelių rūšių malkų, jų kiekis ir turimas asortimentas gali keistis, todėl svarbu žinoti, kokia žaliava geriausiai tinka Jums ir kuo ji skiriasi nuo kitos rūšies malkų. Tai lengviausia padaryti suskirsčius malkas pagal kaitrumo grupes, kitaip tariant, palyginti pagal tai, kiek šilumos išskiria vienodas kiekis skirtingų rūšių malkų. Išskiriamos šilumos kiekis priklauso nuo malkų kaitrumo, dar kitaip vadinamo kaloringumu, o išskiriama šiluma matuojama kW.

  • Uosio, beržinės ir ąžuolinės malkos skiriamos pirmajai kaitrumo grupei. Tai pati efektyviausia mediena išskirianti daugiausiai šilumos. Dėl šios priežasties, namus ar kitas patalpas šildant uosio, beržo ar ąžuolo mediena, jos reikia kur kas mažiau, kad būtų pasiekta norima temperatūra, o tai reiškia, kad ir prie krosnies lankytis tenka rečiau.
  • Juodalksnio malkos priklauso jau antrajai kaitrumo grupei. Tai taip pat gana efektyvus šildymo sprendimas, tačiau nuo pirmosios kaitrumo grupės skleidžiama šiluma ši žaliava atsilieka maždaug 0,5 – 0,7 kW.
  • Trečioji medienos kaitrumo grupė yra mažiausiai efektyvi, čia skiriama baltalksnio, liepos ir panaši mediena. Lyginant su pirmąja kaitrumo grupe šios žaliavos kaitrumas gali skirtis 0,8 – 1 kW, taigi pasiekti tokią pat temperatūrą reikėtų kur kas didesnio kiekio malkų.
+370-676-41155
UŽPILDYKITE UŽKLAUSOS FORMĄ DABAR Susisieksime per 24 valandas

Miskuprojektai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su miskuprojektai.lt slapukų politika.

Sutinku
×