Telefono numeris: +370-676-41155
Ar užpildykite žemiau esančią užklausos formą?
Mes nupirksime Jūsų miškąSkaityti daugiau

Miškų tvarkymas po vejavartų

2017 18 spaliod.
miskas

Turbūt kiekvienas miško savininkas yra susiduręs su vėjo išvartytais medžiais savo miške. Ne paslaptis, kad prasiaubus audrai būtina yra susitvarkyti turimas miško valdas, kad išvengti vėjavartose besiveisiančių parazitų, kurie palaipsniui gali išplisti per visą miško valdą.

 Parazitai dažniausiai pradeda veisti tik pažeistuose ir silpnuose medžiuose. Susidarius nemažam kiekiui vėjavartų, vėjalaužų gali iškilti pavojus , jog kils masiniai veisimosi židiniai , kurie laikui bėgant pažeis ir sveiką medyną. 
Labiausiai reikėtų sunerimti tiems, kurių miškuose vyrauja eglynai, nes labai dažnai atliekant valymus pastebime, jog vėjo suniokotoms eglėms būna stipriai pažeistas kamienas. Parazitų apnikta mediena gali nudžiūti per kelis mėnesius. Medžiams nunykus sumažėja medienos vertė lyginant ja su žalia mediena. Tad pirmiausia rekomenduojame pradėti mišką valyti nuo eglių, tad eiti prie pušų, o tik vėliau prie lapuočių.

Tačiau daugumai miškų savininkų kylą klausimas nuo ko pradėti?
 Pirmiausia patartumėme jums mišką valyti pradėti nuo mažų plotų, kur pažeistos medienos yra mažiau, nes ten didžiausia tikimybė jog greitai pradės veisti kenkėjai, o tik tada eiti prie didesnių plotų, nes ten kenkėjams sudėtingiau išplisti.
Mūsų įmonė UAB „Miškų projektai“ gali Jums padėti profesionaliomis konsultacijomis arba miško tvarkymo darbais,valymo paslaugomis atlikdami atrankinius ar sanitarinius kirtimus, kadangi miško nepriežiūra ir ilgas delsimas gali pakenkti likusiems sveikiems medynams ir mišką paversti beverčiu.
Miško priežiūra ir tvarkymas yra svarbus procesas, todėl jei aš parduodu mišką turiu užtikrinti, kad medynai yra sveiki, nepažeisti ir įmonė, kuri perka mišką galės pasiūlyti didžiausia miško kainą rinkoje.
Tad, jeigu turite klausimų ar reikia pagalbos prižiūrint mišką, kreipkitės į UAB „Miškų projektai“ specialistus ir mes Jums padėsime!

+370-676-41155
UŽPILDYKITE UŽKLAUSOS FORMĄ DABAR Susisieksime per 24 valandas

Miskuprojektai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su miskuprojektai.lt slapukų politika.

Sutinku
×