Telefono numeris: +370-676-41155
Ar užpildykite žemiau esančią užklausos formą?
Mes nupirksime Jūsų miškąSkaityti daugiau

Verta žinoti!

UAB Miškų projektai ne tik perka mišką, bet ir padeda sužinoti Jūsų miško rinkos vertę bei konsultuoja kitais klausimais. Tad informuojame apie taikomus mokesčius, parduodant mišką su žeme ar išsikirtimui.
Parduodant mišką su žeme dar nesuėjus 10 metų terminui nuo nuosavybės įgijimo, Jums reikės susimokėti valstybei 15 proc. gyventojų pajamų mokestį nuo turto isigyjimo ir sutartos pardavimo kainos skirtumo. Verta paminėti, kad paveldėtas turtas yra neapmokestinamas GPM jei pardavimo kaina neviršija įsigyjimo kainos. Rekomenduojame Jums kreiptis į UAB Miškų projektai specialistus, kurie įvertins Jūsų miško kainą ir pateiks Jūsų miško realią rinkos vertę.
Parduodant iškirstą medieną arba mišką išsikirtimui, vienas iš taikomų mokesčių yra 15 proc. gyventojų pajamų mokestis. Verta paminėti, jog 2500 Eur suma yra neapmokestinama, todėl šis mokestis yra taikomas tik viršijant šią sumą. Taip pat svarbu, kad nuo 2015 metų sausio 1 d. taikomas privalomasis 5 proc. mokestis, iš kurio surinktos lėšos naudojamas miškų ( kelių ) priežiūros darbams vykdyti. Šis 5 proc. mokestis nėra taikomas parduodant mišką su žeme.

+370-676-41155
UŽPILDYKITE UŽKLAUSOS FORMĄ DABAR Susisieksime per 24 valandas

Miskuprojektai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su miskuprojektai.lt slapukų politika.

Sutinku
×